Červen 2011

Den lesní techniky 2011

 

Dne 9.6.2011 pořádal státní podnik Lesy České Republiky tradiční předváděcí akci DEN LESNÍ TECHNIKY.
 Do atraktivního prostředí okolí obce Lazy u Lázní Kynžvart se tentokrát sjelo na 50 vystavovatelů - výrobců, prodejců či uživatelů výrobků spojených s obhospodařováním lesa. Mezi nimi i v letošním roce nechyběla naše společnost prezentující se v tomto segmentu výrobním programem s technikou pro přepravu dřevní hmoty.  Choose  best designer replica handbags for you.
Předvedeným exponátem Hořických strojíren, s.r.o. byl prodejně již velmi úspěšný produkt z unifikované řady klanicových návěsů - návěs klanicový teleskopický HS - NKT 33. V odvozní soupravě s tažným vozidlem SCANIA G 440 CB6X6HHZ osazeným nástavbou automobilovou návěsovou HS – NAN s  hydraulickým nakládacím jeřábem EPSILON Q 170 Z 96  zaujal návštěvníky spolu s nástavbou tradičně precizním zpracováním a opět i svým neotřelým nezaměnitelným designem.      
 Odvozní soupravu kompletovanou v měsíci květen zapůjčila firma RM FOREST lesní společnost s.r.o.,  Bojkovice.
Společnost Hořické strojírny , s.r.o. děkují  touto cestou  účastníkům za  návštěvu naší expozice a již nyní se těšíme na další setkání na některé z příštích vystavovatelských akcí.

Ing.  Kraus Miroslav