září 2011

Dodávky významným zákazníkům

 

Zvyšující se zájem o klanicové návěsy a nástavby z výrobního programu naší společnosti potvrzuje utěšeně narůstající počet realizovaných zakázek. Těší nás, že přes velmi krátkou dobu působnosti v tomto odvětví  projevují o naše výrobky zájem nejenom menší dopravci, kontrakty jsou uzavírány též s významnými a zavedenými společnostmi.
Již v loňském roce byla na tomto místě zmiňována zatím největší jednorázová zakázka  čtyř  odvozních souprav pro největší lesnickou  společnost u nás, společnost LESS . Historicky první, resp. druhý prodaný teleskopický návěs provozuje v soupravě kompletované v H.S. k plné spokojenosti již téměř dva roky p. Riffler ze Zvole a Pila Hartman v Lázních Bělohradě.  V letošním roce, tedy druhým rokem našeho působení na trhu,  pak následovaly kromě ostatních dodávky dalším významným dopravcům. Počátkem roku a opakovaně v  srpnu  se expedovaly teleskopické návěsy firmě  Kotrla, s.r.o.,  ve čtvrtém měsíci  pak převzal kompletní odvozní soupravu p. Martinec, majitel společnosti RM FOREST lesní společnost , s.r.o..  V tomtéž měsíci jsme předali do užívání klanicový ultralehký návěs společnosti Jan Smrček, s.r.o.. Nejaktuálnější předání rozsáhlejší zakázky proběhla 3.9.2011 ve firmě PROSCAN Jičín (dodavatel vozů SCANIA). Lesnická společnost PROGLES s.r.o. zde přebírala dvě identické kompletní odvozní soupravy v konfiguraci tahač SCANIA 6 X 6 , jeřáb EPSILON Q 170 Z 96, nástavba automobilová návěsová HS prada replica – NAN  a   návěs klanicový teleskopický HS – NKT 33.
Děkujeme jmenovaným významným ale i velkému počtu nejmenovaných drobnějších přepravců za projevovanou důvěru. V příštím roce připravuje naše společnost pro své zákazníky množství modernizací, které budou prezentovány na tradičním jarním veletrhu SILVA REGINA na brněnském výstavišti. Zveme touto cestou již nyní přepravce dřevní hmoty do expozice H.S. na tomto  největším a nejnavštěvovanějším lesnickém a zemědělském veletrhu v ČR.       
 
 Ing. Kraus Miroslav