Nástavby tažených vozidel - NT

Klanicové nástavby na rámy cizích výrobců
Poptávka

Popis produktu

Kromě vývoje, výroby a prodeje vlastních produktů - klanicových návěsů, přívěsů a automobilových nástaveb společnost s úspěchem realizuje program výroby klanicových nástaveb na přípojná vozidla jiných výrobců. Využívá přitom široké nabídky především vlastních oplenů, klanic a ostatních potřebných komponentů. Zakázky jsou prováděny na vhodných přípojných vozidlech dodaných objednatelem nebo jako kompletní dodávky včetně zajištění přípojného vozidla. Výroba nástavby má vždy individuální charakter. Přípojné vozidlo může být  nové ale i použité.

Typy nástaveb  :

  1. Instalace oplenů a bezpečnostního čela na přípojné vozidlo při zachování stávající podlahy, případně i se zachováním postranic či plachtové nástavby. Příčníky oplenů jsou uchyceny na podlaze nebo jsou vetknuty do rámu vozidla pod podlahou při zachování ložné plochy v původním stavu.
  2. Instalace oplenů a bezpečnostního čela přímo na rám přípojného vozidla, opleny uchycené v zadní části možno dle potřeby vybavit hydraulickým posuvem.Dle potřeby je doplněno i krytování kol a krytování plochy mezi rámovými podélníky.
  3. Klanicové nástavby přípojných vozidel  zcela individuálního charakteru.
4