Ocenění Hořických strojíren 2022

12.11.2022

Ocenění Hořických strojíren
Rok 2022 byl pro naši společnost úspěšný. Kromě příznivých hospodářských výsledků jsme získali několik ocenění, která nás potěšila a zároveň zavázala být „dobrou společností“ i nadále.

Ocenění Českých exportérů
Hořické strojírny se staly finalisty v Ocenění Českých exportérů 2022 v kategorii Střední společnost.


Projekt podporuje úspěšné firmy, které jsou výlučně v českém vlastnictví a u kterých vývoz tvoří minimálně 20 procent jejich tržeb.
Porota vybírala na základě ekonomických výsledků vítěze ze 144 firem ze všech krajů České republiky.

Firma roku Královéhradeckého kraje 2021

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje vyhlásila Hořické strojírny okresním vítězem ocenění Firma roku Královéhradeckého kraje 2021
v kategorii firma do 250 zaměstnanců a dle odborné poroty jsme jedněmi z pěti nejlepších firem v kraji.
Jedná se o prestižní ocenění, které uděluje Komora výrazným regionálním podnikatelům, podnikatelkám a společnostem celkem v šesti kategoriích.

Slavnostní vyhlášení krajského vítěze a předání ocenění finalistům se uskutečnilo 15. září 2022 na zámku v Dobřenicích.

TOP Zaměstnavatelé
35 tisíc zaměstnanců vybralo v unikátním průzkumu české firmy, ve kterých jsou nejspokojenější. Podle velikosti a podle oboru,
ve kterém působí. V odvětví „strojírenství“ bodovaly Hořické strojírny.

Sběr dat se konal od 19. ledna do 2. února 2022 on-line a zapojit se do něj mohli všichni zaměstnanci tisícovek firem. Hodnotili svého zaměstnavatele a pracovní prostředí zevnitř firmy.
Jedním z mediálních výstupů je článek a videoreportáž pro Seznam Zprávy BYZNYS: Zaměstnanci mohou přivést firmu ke krachu, nespokojenost totiž znamená průšvih.

1