Pojďte pracovat k nám

TECHNIK / TECHNIČKA PŘÍPRAVY VÝROBY

Náplň práce:
- tvorba technologické a výrobní dokumentace
- práce s informačním systémem Helios
- komunikace s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších)
- tvorba cenových nabídek
- vytváření norem a normativů spotřeby práce

Požadavky:
- znalost programů AutoCAD - Autodesk Inventor, popř. Solid Edge
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace
- odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce
- zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítány, vzdělání v oboru svařování výhodou (ISO 3834-2)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Poznámka:
- mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi: 32 000 - 45 000 Kč/měs.
- po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- práce v jednosměnném provozu
- nástup možný od 2.1.2024

TRYSKAČ / TRYSKAČKA - POVRCHOVÁ ÚPRAVA KOVŮ

- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Pravidelná údržba zařízení - proškolíme
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu

Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou

Poznámka:
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou

Benefity pro všechny pozice:
příspěvek na telefon,  penzijní připojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nám zašlete váš profesní životopis nebo stručnou informaci o sobě na e-mail: personalni@hs-horice.cz , nebo volejte pro více informací na tel. 608 365 371 (7 – 15 h)
Odesláním životopisu souhlasíte s evidencí vašich osobních údajů po dobu dvou let v našem systému.

1