Pojďte pracovat k nám

MISTR / MISTROVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Náplň práce:

přidělování práce podle pořadí zakázek a kvalifikace pracovníků - řízení a kontrola podřízených, jejich odměňování, pravidelné hodnocení - plnění požadavků dispečera a navazujících středisek na koordinaci postupu dílů a průběžné hlášení skutečného stavu - organizování mimořádných opatření v případě jakéhokoli výpadku ve svěřených procesech - kontrola produktivity práce jednotlivých operátorů, denní schvalování množství a kvality odvedené prác.

Požadavky:

ÚSO technického směru, nejlépe strojírenský obor - praxe a zkušenost s vedením kolektivu výhodou - nutná orientace ve výkresové dokumentaci a práce s PC - samostatnost, řešení problémů, plánování a organizování práce - spolehlivost, odpovědnost, pečlivost podmínkou

Poznámka:

Mzda od 30.000 Kč, po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:

mobilní telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA

Náplň práce

Různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace - Rozměření a umístění dílců na základový materiál, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření - Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu

Požadavky:

Vyučen v oboru, popř. praxe velkou výhodou - Certifikát svářeče ČSN EN ISO 9606-1 na metodu 135 (svařování el. obloukem v ochranném plynu) - Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (ev. zaučíme a proškolíme) - Orientace ve výkresové dokumentaci - Komunikační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Poznámka:

Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi -od 20.000-35.000 Kč. Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou - Nástup možný dohodou ihned

Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Kontakt: Vohánková Dana, tel.: 493 655 645 (7:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@hs-horice.cz

1