Pojďte pracovat k nám

ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA

Požadavky:
- Vyučen v oboru, praxe ve svařování nutná
- Certifikát svářeče ČSN EN ISO 9606-1 na metodu 135 (svařování el. obloukem v ochranném plynu)
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (ev. zaučíme a proškolíme)
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
- Různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace
- Rozměření a umístění dílců na základový materiál, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu

Benefity:
Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou od 9.8.2021

Jestliže máte zájem o zařazení do databáze uchazečů, zašlete nám váš životopis na e-mail: personalni@hs-horice.cz. Ozveme se a rádi Vás uvidíme.

Odesláním životopisu souhlasíte s evidencí vašich osobních údajů po dobu dvou let v našem systému.

Kontakt: Vohánková Dana, tel.: 493 655 645 (7:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@hs-horice.cz

1